Teraz jest So 18 sie, 2018

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 15 lut, 2011 

jak ktos taki moze sie nazywac fanem av.chlam co to ma wspolnego z ud

Wystarczy na chwilę spuścić Was z oczu , a już rozrabiacie :lol: . Ja też głosowałam na U D - dla mnie rulez , generalnie strasznie na to czekałam na Muchowcu no ale się niestety nie doczekałam . Nawet gdyby mi nie podchodziło to też nie trąbiłabym o tym na około i w ten sposób . :| Mogłabym Ci Darius wywalić ,że masz przechlapane , ale mam zarąbisty nasrtrój - ( otrzymałam odpowiedź na maila po prawie 5 -ciu miesiącach , nie ma co - ludzie mają refleks szachisty , Buttman - you know.. :P :P :P :P :P :P :!: .), więc nie zamierzam się z nikim kłocić .Ogólnie pozdrawiam :lol:

Trochę więcej tolerancji drogi Dariusie. Poniżej przedstawiam alternatywne podsumowanie, w którym jeden głos to jeden punkt. Jak z niego wynika utwory, które wywołują takie kontrowersje i tak się na niej pojawiają w przeciwieństwie do innych wydumanych pozycji, które zebrały tylko po jednym głosie i dlatego nie ma ich w tym zestawieniu.
Mam tą przypadłość że nie znam angielskiego więc podczas słuchania skupiam się tylko i wyłącznie na muzyce ( melodia, aranżacja, mix, dobór instrumentów, jakość realizacji ). Wokal jest dla mnie tylko kolejnym instrumentem. Dlatego też nie przeszkadza mi tekst w Universal Daddy. I dobrze. Podobne stanowisko zajmuje wielu fanów nie tylko AV ale i innych wykonawców. I ja się z tego cieszę.
P.S. Co z tego że tak hołubiony Niemen ma ambitne teksty skoro nie da się tego słuchać.

Załączniki:
zestawienie głosów 2011 kopia.jpg
zestawienie głosów 2011 kopia.jpg [ 236.89 KiB | Przeglądane 1444 razy ]

Ostatnio edytowano Wt 15 lut, 2011 przez Iron John, łącznie edytowano 1 raz

Iron John napisał(a):
Co z tego że tak hołubiony Niemen ma ambitne teksty skoro nie da się tego słuchać.

No z 'regularnym' Niemenem też mam problem. Jego mniemanie o sobie było odwrotnie proporcjonalne do jakości muzyki, którą nagrywał w studio (ach, jakie to obrazoburcze). Nic nie poradzę jednak na to, że jego występ na Old Rock Meeting (1986) do dzisiaj mnie powala. Zaprzągł wtedy najnowszy sprzęt, komputery, sekwencery i przearanżował swoje najlepsze nagrania na styl bardziej charakterystyczny dla lat 80. Za każdym razem przy 'Jednego serca' mam CIARY. Nawet 'Dziwny jest ten świat' brzmi świetnie (nie wierzę, że to napisałem).

A co do tekstów - nic nie mam do Universal Daddy, kompletnie mnie słowa tego utworu nie rażą. Podobnie jak Iron - traktuję głos jak instrument. No chyba, że ktoś wyśpiewuje wybitne dyrdymały, wtedy mam poważny problem z odbiorem...

To drugie zestawienie podoba mi się nawet bardziej. 'Call Me Down' na czwartej pozycji :-)

Kazdy grajek ma jakies tam "chlamy" dla mnie u AV jest nim Universal Daddy i wcale nie tylko o tekst chodzi ale muza przede wszystkim a jak widze ze "For a Million" jest nizej to po prostu nie kumam ale z gustami sie nie dyskutuje niemniej swoja opinie mam prawo wykrzyczec !

Nawet bedac fanem nie przyjmuje wszystkiego bezkrytycznie tak wiec sa kawalki super ale i bee aczykolwiek kto wie gdybym uslyszal UD koncertowe to moze i bym zdanie zmienil.

Dla przykladu moja zona z calej nowej plyty uwielbia kawalek który dla wiekszosci z nas jest najslabszy a mianowicie "Gravitation Breakdown" a wrecz do pasji i sarkazmu sprowadza ja "Song for No One " który mnie sie bardzo podobie.

Pozdrawiam szczególnie Mr.Bielaka

PostNapisane: Cz 17 lut, 2011 

Hejka.Daaawno, aż wstyd przyznać nie było mnie na forum,ale na listę czekałam ;-) Tak jak buttman jestem mile zaskoczona, że call me down znalazło się mimo wszystko tak wysoko. Mnie od pierwszych nutek zauroczył...
A do ud też jakoś nic nie mam...a może jednak mam:miłe wspomnienia ;-) więc chyba w tej kwestii nie jestem zupełnie obiektywna.
Pozdrawiaki dla wszystkich

PostNapisane: Cz 17 lut, 2011 

dzieki za pozdro.mysle ,ze dla kazdej(go)z nas miejsca na liscie zmieniaja sie w zaleznosci od dnia a nawet godziny.ja nie slucham nic innego tylko av no moze czasem cos wpadnie mi do ucha i codziennie wybieram sobie wlasna liste av.pewnie ze jest kilka utworow bez ,ktorych av nic by nie stracilo na wartosci lecz takie ud do nich nie nalezy na pewno.odnosnie gb jest coraz lepsze palerowe ,ze ohoho

PostNapisane: Pt 18 lut, 2011 

Ariana napisał(a):
Hejka.Daaawno, aż wstyd przyznać nie było mnie na forum,ale na listę czekałam ;-)

Lepiej późno niż wcale :) Miło że wziełaś udział w głosowaniu. Pozdrówka

P.S Nawiasem mówiąc ja z udami też mam miłe wspomnienia :lol:

PostNapisane: So 19 lut, 2011 

Ariana napisał(a):
jestem mile zaskoczona, że call me down znalazło się mimo wszystko tak wysoko. Mnie od pierwszych nutek zauroczył...

Mnie też. Już w Berlinie, gdzie pierwszy raz usłyszałam w całości. Powiedziałam wtedy: "podoba mi się, to taki 'mój' klimat" :D

PostNapisane: Śr 22 cze, 2011 

Afternoons...tak nieco przy końcu. Dla mnie ma niesamowity klimat, kojarzy mi się z takimi mozartowsko-bachowskimi nutami. Moja wyobraźnia zaszła tak daleko, że widzę wykonanie Mariana tylko przy akompaniamencie harfy (mój ukochany instrument i przyznam, że zawsze gdy zerkam w stronę sprzętu Martina mam skojarzenia z harfą).

PostNapisane: Cz 30 cze, 2011 

To chyba tak przypadłość kobieca :) Moja żona jak patrzy na mój sprzęt to tez ma skojarzenia :)

Kobiety lubią skojarzenia, no więc całe szczęście, że Marian jako jedyny członek AV nie ma sprzętu

Ilość poczynionego potomstwa przeczy temu śmiałemu twierdzeniu!

oj figlarze, widzę, że męska część ( pewnie znów sprowokuję skojarzenia) naszego forum lubi sobie pożartować na temat sprzętów wszelakich - objaw to zdrowia i oby tak dalej - a jak mawiał mój koleżka spod Przemyśla "śmiechawa musi być"

PostNapisane: So 02 lip, 2011 

Zastanawiam się czy mikrofon można zaliczyć do sprzętu? Jeśli tak, to uwaga Buttmana jest jak najbardziej na miejscu. Pamiętacie teledysk do SLAM... czlo...wiek z wielkim, złotym.... :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1