Teraz jest N 21 paź, 2018

Strefa czasowa: UTC + 1

Ulubiony mix/cover AV
Ankieta wygasła Śr 21 maja, 2008
Dance With Me -- Paul Van Dyk remix 6%  6%  [ 1 ]
The Jet Set – Jelly Bean extended mix 6%  6%  [ 1 ]
Universal Daddy – Aquarian Mix (extended dance mix) 0%  0%  [ 0 ]
A Victory Of Love – Sebastian Komor mix 31%  31%  [ 5 ]
Fallen Angel – Orchestral Version 13%  13%  [ 2 ]
To Germany With Love – Sebastian Komor mix 19%  19%  [ 3 ]
Japan Is Weit (Big In Japan cover) – Sandra 6%  6%  [ 1 ]
Forever Young (cover) – Youth Group 0%  0%  [ 0 ]
A Victory Of Love (cover) – Desperate To Impress 0%  0%  [ 0 ]
Sounds Like A Melody (cover) – Lichtenfels 19%  19%  [ 3 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 17 maja, 2008 

Nie wiem czy zauważylicie, ale w naszych ''listach przebojów'' brakuje takiej ankiety, w której wybieralibyśmy nasze ulubione przeróbki nagrań AV. Ponieważ istnieje sporo takich wersji, to z konieczności ograniczę się tylko do kilku tytułów. Aha, głos można oddać x 2; czas ankiety -- bliżej nieokreślony, biorąc pod uwagę średnią liczbę forumowiczów na dobę w ostatnim czasie :roll: Ale pisząc już na serio, to myślę że Ci którym będzie się chciało, zajrzą tu do środy
i wrzucą swoje głosy do formowej urny :wink: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N 18 maja, 2008 

I would say, the cover from Lichtenfels, find very good.

Tytuł:

Bardzo przyzwoita frekwencja jak na drugi dzień głosowania :smile: :wink: Szkoda tylko, że tym razem jakoś nie chcecie się za bardzo ujawniać się ze swoimi typowaniami, jak to zwykle ma miejsce w tych wątkach.
A mój głos powędrował na Dance With Me w remixie Paula Van Dyka; i A Victory Of Love (Sebastian Komor mix); z których to drugie, jak widzę, sukcesywnie zmierza na podium po zwycięstwo :grin:

Tytuł:

No dobra niech ci bedzie :

1.Sounds Like A Melody (cover) Lichtenfels

2.A Victory of Love ( Sebastian Komor Mix)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 maja, 2008 

Trochę się trzeba naszukać, żeby przesłuchać wszystkie kandydatki :D Bo głos wiarygodny trzeba oddać :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 maja, 2008 

No cóż. Poczułem sie wywołany do tablicy. Poniewaz powszechne było narzekanie na płytę Forever POP, postanowiłem nie umieszczać jej w liście przebojów stąd pewnie pewien niedosyt. Jeżeli jest taka potrzeba to zawsze takie notowanie może powstać jako kontynuacja naszej listy.
Dlatego tez proponuje a by nie łączyć tych dwóch spraw jak to ma miejsce w chwili obecnej; Cover to cover i rządzi się swoimi prawami a mix nawet alternatywny zawiera tak chrakterystyczny wokal. Dlatego proponuje rozdzielic to głosowanie na 2. Wówczas do takiego notowania można wsadzić całą Forever pop i inne mixy a do drugiego same covery. znając możliwosci F@nki nie będzie problemu z ich zebraniem.

Póki co, głosuje na A Victory Of Love Sebastian Komor mix a drugi głos zostawiam na SLAM Stagman Mix

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 maja, 2008 

Ankiety nie ma sensu zamykać, skoro żyje już swoim życiem; ale jak najbardziej przychylam się do Twojej sugestii, co do osobnego potraktowania wersji z(re)mixowanych od coverów. Tak naprawdę ankietę chciałam już rozdzielić na początku, ale że sam pomysł na nią zrodził się na szybko, i nie zdążyłam skompletować pełnej listy coverów i całość wrzuciłam do jednego worka.

Naprawdę nie pojawiło się jeszcze notowanie poświęcone Forever Pop? Szkoda że ankiety były do tej pory tylko numerowane, tytuł od każdej nowej listy przyspieszyłby dotarcie do poszczególnych płyt. Co do moich możliwości to dzięki za słowa aprobaty; ale średni chyba ze mnie ''ekspert'' od tematu, skoro przykładowo taki AVOL i Into The Dark w wersji Satellite jest powszechnie wszystkim znany :roll: :wink:

A wracając do głosowania-- to nie ma sprawy-- mogę choćby od zaraz przygotować dwie oddzielne listy. Ale chyba lepiej będzie jeśli poczekamy jeszcze chwilę na zakończenie aktualnego głosowania, żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamętu.

Dzięki za kolejny głos na AVOL :grin:

Strefa czasowa: UTC + 1