Teraz jest Pn 26 sie, 2019

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 14 lis, 2007 

Bezprzecznie najlepszy koncert AV był dla mnie w Szczecinie w 2000 r.
- po pierwsze było to moje pierwsze spotkanie na żywo z AV;
- po drugie ten mega tłum i atmosfera panująca wkoło;
- po trzecie, poznałem Asię i Bogusia :mrgreen:
- po czwarte to, że wróciłem cały i zdrowy;
- i przede wszystkim dlatego, że wówczas w prównaniu z obecnym stanem byłem chudszy o te 16 kg :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 14 lis, 2007 

Manufaktura bo:

- pełniło się moje marzenie, że moi podopieczni mieli zaszczyt supportować mój ukochany band,
- poznałam Golda i jego ludzi nie na zasadzie relacji fan-muzyk a support-gwiazda (zupełnie inaczej wtedy ludzie romawiają, wierzcie mi),
- Gold podpisał mi wszytkie płyty,
- miałam ogromną przyjemność oglądać koncert swojego największego idola z boku sceny (żadnej ochrony, bramek, przeszkadzania, zasłaniania)
- korzystania z tego samego kibla co Gold i jego "spółka" (śmieszne ale prawdziwe),
- wspólne garderoby (przedzielone szklaną szybą) i wspólna kuchnia...

Jak wspomnę o tym to aż dreszcze mi przechodzą. Dziękuję Bogu, że spełnia moje marzenia.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 lis, 2007 

No cóż. Każdy ma swoje przeżycia i wspomnienia. Dlatego to, co napisała np. Nati jest niepowtarzalne i wyjątkowe, ale niestety tylko dla Niej. Przecież My nie jesteśmy managerami żadnego zespołu i taka okazja raczej Nam się nie trafi. Niemniej jednak należy się szacunek za takiego ujęcie problemu, do którego ja mam troszeczkę inne podejście. Bardziej zbliżone do tego które posiada agentalpha. Szczecin faktycznie miał coś w sobie. Chociaż mnie marzy się koncert, który byłby zlepkiem kilku innych. Na zasadzie – z każdego bierzemy to co najlepsze i organizujemy koncert marzeń np. z okazji 25 lecia Forever Young będący podsumowaniem dotychczasowej kariery.
I tak:
Koncert w Szczecinie – publiczność;
Koncert w Warszawie( ’99 Kongresowa)- dźwięk;
Koncert w Krakowie – światła;
Koncert w Warszawie (2007 Roma) – projekcje wideo;
Koncert w Sopocie – Otoczenie i aranżacja sceny.

Oczywiście całość bym jeszcze troszeczkę udoskonalił i doszlifował. Koncert powinien się odbyć na świeżym powietrzu ze względu na klimat. Ale by warunki temu nie przeszkodziły zorganizowałbym go w amfiteatrze w Koszalinie ( metalowy dach nad scena i publicznością, doskonała widoczność i trochę miejsca do poskakania pod sceną ). Na koncercie powinno być zagranych 28-30 utworów. Np. pierwsza trzydziestka z naszego podsumowania, które powstanie za kilkanaście tygodni. Całość bym filmował 10 kamerami ( po jednej na każdego muzyka, ramię kamerowe, plan ogólny, widok z góry zza publiczności i spoza sceny, dwie kamery zmienne ) i wydał na DVD z dźwiękiem 5.1 dts.
Ale się rozmarzyłem.
:razz: :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 lis, 2007 

muszę przyznać, że AV w wersji live zupełnie mi nie podchodzi... wolę studyjne AV:)
tym samym po dwóch koncertach stwierdzam, że żaden mi się nie podobał;/
wiem wiem, czekam na lincz.........

Tytuł:

IAO napisał(a):
muszę przyznać, że AV w wersji live zupełnie mi nie podchodzi... wolę studyjne AV:)

Nie będzie linczu, po prostu będziemy Cię napiętnować z tego powodu :razz:
A może powiesz jeszczce, że Marian nie jest przystojny??

Tytuł:

IAO napisał(a):

Dla mnie odwrotnie. Powiem Wam tyle, że generalnie dla mnie każdy zespół wypada lepiej koncertowo niż studyjnie zaczynając od Alphaville, przez U2, DM. Nikt linczować Cię nie będzie Słońce Ty nasze, do wszytskiego trzeba dojrzeć :mrgreen: ja wiem to po sobie (jak mój mąż wygwałcał mnie abym posŁuchała Prostitute a ja aby spadał z jakimś Alphaville :oops: )

Tytuł:

Ciężko mi wybrac :roll: Na pewno PŁOCK ze względu na atmosferę; i w ogóle.. Nie zapomnę tego dreszczu emocji, który mnie przeszył gdy ICH zobaczyłam ''live''. Dla mnie 5.06.05 w ogóle był jak sen na jawie. Czterogodzinna podróż, wyłaniające się powoli kominy fabryk.. potem łażenie po rynku i odliczanie chwil. To było dziwne uczucie; jakby mnie samej nie dotyczyło, jakby działo się poza mną >O przyjezdzie AV na Dni Chemika dowiedziałam się tak w ogóle z portalu 80s.pl< Gdy na telebimie wyświetlił się napis: ''We need the citizens of Alphaville here to communicate'' a na scenę wyszedł Gold w pierwszej chwili go nie poznałam :grin: :lol: :lol: Z chwilą gdy zaczął śpiewać wszystkie wąpliwości się jednak rozwiały :wink: :smile: To był pewnie szok wywołany zobaczeniem swoich idoli
po raz pierwszy w wersji poza-studyjnej hehe. PŁOCK był dla mnie również NAJ, jeśli chodzi o wyświetlane projekcje:
obracające się krzyże, rzędy cyfr migające w ekspresowym tempie etc. Sama już nie wiedziałam na co częściej przenosić wzrok; na frontmena czy na telebimy. Tamten koncert zakończył się fenomenalnym pokazem sztucznych ogni >Na Wiankach miałam coś z poczucia deja-vu, gdy identycznie zakończył się występ Naszych<
Po Płocku przyszło mi czekać dwa lata.. Warszawska ROMA była dla mnie wyjątkowa szczególnie pod dwoma względami. Świetne nowe wersje ''A Victory..'' i ''Golden Feeling''.. a po koncercie pamiętne after-party w gronie nowo poznanych Alphavillowców :grin: O takim punkcie wieczoru jak podpisywanie płyt przez Golda i wspólnie pozowanie do fan-clubowych zdjęć już nie wspominając..
Pózniej WIANKI; hehe to był dopiero weekend pełen wrażeń :grin: Najpierw ejtisowy zlot w klubie Notabene, a następnego dnia wspólny ''szturm'' na Bulwary Wiślane. Przepiękna lokalizacja vis a vis Zamku Królewskiego, całkiem niezłe nagłośnienie (momentami występował pogłos, ale to dzięki temu właśnie ''Sounds Like..'' brzmiał tak ''przestrzennie'') Gdyby tylko nie Wisła dzieląca nas od sceny..
Aż wreszcie MANUFAKTURA. Miejsce może mnie widowiskowe, ale tak jak na płockim koncercie oko cieszyły wyświetlane aranżacje. Szkoda tylko, że wynikła wtedy sprawa z tymi całymi zaproszeniami.. Błaha rzecz, ale przynajmniej na parę minut zdołała skutecznie popsuć nastrój :roll: Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mieliśmy miejsca ''za barierkami''.
A nasz band po raz kolejny udowodnił na co ich stać.
5.06.05; 12.03.07; 23.06.07; 8.09.07-- those were the days...
>cdn jak myślę<

Tytuł:
PostNapisane: So 17 lis, 2007 

Najlepszy koncert Alphaville = Szczecin 2000r
powody:
bardzo fajne miejsce
ogrom widzów (300.000)
niezłe nagłośnienie
efekty wizualne w postaci wyświetlanych obrazów
tam też poznałem jakże młodego wtedy agentaalpha :mrgreen:

Teatr "Roma" Warszawa
niezłe nagłośnienie

Szczecin 2006 (koncert który się nie odbył)
spotkanie z Marianem w hotelu Radisson

Tytuł:
PostNapisane: N 18 lis, 2007 

Ja tak samo jak IAO nie jestem zbytnio przekonany to ich muzyki koncertowej...
Wolę studyjną.

Tytuł:
PostNapisane: N 18 lis, 2007 

IAO napisał(a):
muszê przyznaæ, ¿e AV w wersji live zupe³nie mi nie podchodzi... wolê studyjne AV:)

Luigi napisał(a):
Ja tak samo jak IAO nie jestem zbytnio przekonany to ich muzyki koncertowej...
Wolê studyjn±.

A ja tak samo jak Nati, i podejrzewam reszta, nie rozumiem Was :twisted: <Ale linczu nie będzie :wink: :wink:>

Tytuł:
PostNapisane: Cz 22 lis, 2007 

Wersje live sa lepsze i gorsze. Najważniejsze że są bo jak napisał agentalpha w historii AV, przez pierwsze 10 lat koncertów nie było.
Dla mnie zagranie koncertu jest potwierdzeniem klasy i dojrzałości wykonawcy. Historia zna wiele przypadków gdzie projekt studyjny był bardzo miły dla ucha a w rzeczywistości grałyi "spiewały" maszyny lub zupełnie inne osoby>
I chwała Marianowi za to że sie w końcu odważył i wyruszył w trasę koncertową.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lis, 2007 

The Saint napisał(a):
Najlepszy koncert Alphaville = Szczecin 2000r
powody:
bardzo fajne miejsce
ogrom widzów (300.000)
niezłe nagłośnienie
tam też poznałem jakże młodego wtedy agentaalpha

Ja też byłam i ..................zgadza się....... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 gru, 2007 

Zgadzam się z większością, najlepszy był zdecydowanie Szczecin 2000.

Oto moje powody:

- pierwszy raz zobaczyłam moich idoli na żywo
- na "moim podwórku" (a dokładnie 5 km od domu)
- miałam szczęście być na ich największym do tej pory koncercie
- stałam w pierwszym rzędzie
- zagrali "Wishful Thinking" w najlepszej wersji live, jaką słyszałam do tej pory :)

Wyjątkowy był również koncert w Romie (Warszawa 2007), gdyż spotkałam się z wiekszością fanclubowiczów, których znałam do tej pory jedynie wirtualnie, no i oczywiście potem z całym zespołem na afterparty. Tego wieczoru aż zaniemówiłam z wrażenia ;)

Tytuł: Koncert AV
PostNapisane: Pt 14 gru, 2007 

Jak dla mnie to :

Niezapomniany to Wroclaw 1995r. bo 1szy i po raz 1szy uslyszalem "carry your flag"

The best to Poznan 1999r. - naglosnienie oraz to ze tam kupilem "DreamsCapes"

Wrazenie to Szczecin 2000r.( bardzo fajnie gralo tam tez Lady Pank

Kamealny to Berlin 2001r.

Tytuł:
PostNapisane: So 22 gru, 2007 

mi osobiście podobal się koncert w Presovie (20 lecie), stalem w pierwszym rzędzie i było super!!!! :shock:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1