Teraz jest Pn 26 sie, 2019

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 23 cze, 2014 

A co? Wyglądasz jak Conchita?

A tu na deser Wrocław
http://www.youtube.com/watch?v=MvZDubCw6Ts

Johnny musiał stać gdzieś w środku dlatego mógł więcej widzieć co się działo.

My szaleliśmy w 1szym rzędzie więc przed nami tylko Alphaville !
Na samym początku spytałem się ochroniarza czy musimy siedzieć na tych kretyńskich siedzonkach?

Okazało się że nie wiec jako że "Golden Feeling " jest sztandarowym songiem Moongirl to wyrwaliśmy do barierek i tak juz zostało do końca koncertu !!!

Zaraz na początku drugiego utworu z set listy nie było już miejsca przy barierkach i miałem wrażenie że cały amfiteatr wstał z kretyńskich krzesełek i buja się w rytm "Dance with Me" a dalej :

3.Gravity

4.Big in Japan

5.Die for You

6.Song for no one ( z dedykacja dla Maritn`a Lister )

7.Monkey

8.Jet Set ( to był szał !!!)

9.Victory

10.Sounds like a Melody

na tym set lista się kończyła linią a pod nią :

11. Forever Young ( nie wiem czy Marianowi wypada śpiewać FY kiedy stukneła mu 60tka ?)

13.First Monday in the Y3K ( tribute to Martin Lister ) tego nie było na set liscie a Marian wykonał ten utwór przy akompaniamencie klawiszy only.

utwór pochodzi z 4 płytowego albumu "Crazy Show"

"It`s a bit catchy in a way.Although it won`t open any new chapter in Alphaville history.It`s also nothing to be ashamed of.It`s one of these tracks that rather don`t have a chance to be hits.
( Olek Trembowiecki)

12.Apollo

C.D.N

https://www.youtube.com/watch?v=08xQd1Yhvro

PostNapisane: Wt 24 cze, 2014 

Muszę powiedzieć ze set listę widzieliśmy przed koncertem i nie byłem zbyt zadowolony ponieważ ten sam zestaw od kilku lat ale dali czadu !!!

Zagrali inaczej przez co ani trochę nie było przewidywalne.I choć lubię electro to muszę powiedzieć że dwie gitary + perkusja i 1 x klawisze sprawdzają się w 100%

Nie wiem gdzie i czy Iron był na koncercie ale chyba jest marudą :) I niezapominajmy ze Marian ma 60 dych i jak spiewa "Forever Young" to może i jest mało wiarogodny ale to wciąż ten sam Marian !!!

Na serio cały amfiteatr bujał się w rytm Alphaville i było widać radość na twarzach Mariana i spółki !!!

A po "Apollo" szybko udaliśmy się na backstage .Za chwile była już tam spora grupa fanów.

Po lewej stał jakiś gościu w koszulce ze zdjęciem z 2płyty "Afternoon in Utopia" musi jakiś tutejszy bo z ochroniarzem rozmawiał. Zresztą zaraz potem ochroniarz powiedział wszystkim że Alphaville jest zmęczone( gig zaczął się o 21:10 ) i zaraz jadą do Wrocławia więc żadnego spotkania i autografów nie będzie.Przed występem próbowaliśmy rozmawiać z gościem z Solarisa ale z marnym skutkiem.Widzieliśmy też jak przyjeżdża zespół i jak wysiada z vana menadżer zespołu Christian Mielke ? ale nie było szans aby dotrzeć do niego.

Ja rozpaczliwie zacząłem poszukiwać piwa a Agent z rodziną i Moongirl z rodziną udali się na miasto polować na plakaty.Po drodze do nich dołączyłem i dowiedziałem się ze udało się załatwić z Christianem spotkanie z zespołem na backstage`u.

Wiec postanowiliśmy czekać mimo komunikatu ochroniarza.

Po chwili na fajke i piwo wyszła Maja z nowym klawiszowcem gadali po mniemiecku wiec on na pewno jest niemcem.

C.D.N

PostNapisane: Śr 25 cze, 2014 

Dzięki Darius za relację! Zapodawaj dalej :-)

PostNapisane: N 27 lip, 2014 

Sorki ze tak pozno ale wakacje sa.

.......no i po chwili cos sie ruszylo jakis gosciu na wózku wchodzi to trwa chwile on wyjerzdza a wchodzimy my prawie wszyscy bez meza Zuty.

Wszyscy oblegali Marysia a byl tam jeszcze Jacob i Dave bo Maja z tym nowym piwsko pila na zewnatrz.

Korzystam z okazji i zagaduje do Dava ze super rzepolil ze fajny gig i tam pierdu ,pierdu aby go uspic.

Ale zadnej sciemy wszystko prawda bo wioslowal niesamowicie.

i tak znienacka pytam go czego mozemy sie spodziewac w Paryzu ?

A on ze zagraja cos z nowej plyty i ze bedzie niespodzianka ?

A pytalem go jeszcze o tego nowego podal mi jego imie jakies takie skandynawskie ale powiedzial ze gosciu jest niemcem.

To chyba na tyle.

A teraz obstawiajcie co bedzie ta niespodzianka ?

1.Bernard ?

2.Nowa plyta ?

3.Martens ?

4.Singiel nowej ?

5.Ricky?

6.DVD z Pragi + innych koncertów ?

7.hologram Martina na scenie ?

8.kolejna odslona Dreamscapes z songami które nie weszly na CROG i Strange Attractor

9.darmowa zupa na after party ?

10 inne propozycje................???

PostNapisane: N 27 lip, 2014 

Na Dreamroom jest info o nowym klawiszowcu to : Carsten Brocker zastapil raz Martina w 2012 w Rumuni.Osobiscie nigdy nie spotkal Martina a Gold`owi przedstawil go Jacob.

Pracuje na jakims projectem zwiazanym z Kraftwerk

to tyle po skrucie

PostNapisane: Pn 28 lip, 2014 

PostNapisane: Cz 31 lip, 2014 

Niedopisalem ze odpowiedzial mi co bedzie ta niespodzianka !

PostNapisane: Pn 08 wrz, 2014 

to co będzie ta niespodzianka?!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1