Teraz jest So 24 sie, 2019

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 20 gru, 2011 

...a gdzie Iron w tym wszystkim?? Taki nick do czegoś zobowiązuje!
Nie żartuj sobie tylko wracaj!

PostNapisane: Wt 20 gru, 2011 

Iron John napisał(a):
Nic. Cisną mi się na usta dwa słynne teksty Arnolda Schwarzeneggera - Hasta la-vista baby oraz I'll Be Back

Uff, to z Mr. Alpha odetchnęliśmy... :D

PostNapisane: Cz 22 gru, 2011 

Moi kochani...Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i.... Bardzo lubię to forum , serio . I nie piszę tego po to żeby uprawiać wazeliniarstwo , albo za wszelką cenę szukać akceptacji. Zdarzało mi się zabierać głos na różnych forach , np. Depeche Mode - tam poziom " dyskusji" zupełnie różnił się od tutejszej i nie przewidywał litości dla jakichkolwiek krytycznych uwag zwłaszcza na temat zespołu . I nikt , pisząc nawet najgorsze brednie nie przejmował się jak zostanie odebrany. Gdy trafiłam tutaj dostrzegłam różnicę :wink: I wcale nikt nie musiał pisać ,że jest doktorem , czy innym profesorem , żeby skumać ,że to człowiek na poziomie i dogadać się można . Osobiście znam człowieka ,który edukację zakończył na etapie podstawówki a jest dla mnie KIMŚ , przez to w jaki sposób żyje , a inteligencji starczyłoby Mu żeby obdarować kilka osób .Maniek na pewno zwrócił uwagę na istotne rzeczy , chociaż część z nich nie jest mi znana , bo jestem na forum od niedawna .Myślę jednak ,że nic już nie będzie takie samo jak coś co już było , ale dużo zależy od tego co teraz tu się wydarzy .A tym nasza głowa . Tylko myślę sobie ,że z tym pisaniem to u niektórych może działać jak u Ziuty. Też miałam ochotę zdać relację z mojego spotkania z Jakobem w Warszawie , ale najpierw to nie byłam w stanie pisać bo miałam ciśnienie 500\500 , a jak minęła pierwsza euforia , to pomyślałam ,że mogę zostać posądzona o przechwalanie się :x . Na pewno poziom forum nie będzie zależał tylko od tego jacy ludzie się na Nim spotkają , ale też od wzajemnego szacunku , a tego nie gwarantuje żaden dyplom . Mam nadzięję ,że jeśli ktoś w obliczu tych niesnasek planował zniknąć z forum , to się szybko rozmyśli :o . Pozdrawiam ..

PostNapisane: Cz 22 gru, 2011 

Lilian: Zaciekawiłaś mnie spotkaniem z Jakob'em w Warszawie. Wiem, że miał uczestniczyć w koncercie z Julią Marcell pod koniec października. Czy tam z nim się spotkałaś.
Z naszych spotkań i rozmów z Jakobem uważamy, że jest to przesympatyczny i ciekawy człowiek.
Namawiam, byś opisała wrażenia ze spotkania z Jakobem.

PostNapisane: Pt 23 gru, 2011 

Cytuj:
Zaciekawiłaś mnie spotkaniem z Jakob'em w Warszawie. Wiem, że miał uczestniczyć w koncercie z Julią Marcell pod koniec października. Czy tam z nim się spotkałaś.
Z naszych spotkań i rozmów z Jakobem uważamy, że jest to przesympatyczny i ciekawy człowiek.
Namawiam, byś opisała wrażenia ze spotkania z Jakobem

Tak po prawdzie to wcinam się nie w ten wątek , ale to o czym napiszę to też był biletowany koncert , więc też pasuje :wink:
Dokładnie tak było . Koncert był w warszawskim klubie i był jednym z kilkunastu na trasie jaką grała Julia promując ostatni album . Tylko na kilku grał Jakob , m.in. w Warszawie . Impreza rewelka - naprawdę polecam! To co napisałeś o Nim to tylko namiastka moich odczuć. Cały mój monolog jaki sobie przygotowałam na tę okoliczność wziął w łeb już na starcie gdy przejął inicjatywę rozmowy , a po chwili zaczął przepraszać ,że się nie przedstawił :shock: :!: Jest bardzo spontaniczny i skromny . Zdziwiło mnie bardzo to , w jaki sposób wypowiadał się o Alphaville - tak jak gdyby mówił o jakimś wielkim zespole , ale nie dawał odczuć ,że to On jest jego częścią. Mówił ,że AV to wielki projekt , że zespół jeszcze dużo może dokonać w muzyce , a Marysiek ma gigantyczny potencjał . Pokazałam Mu filmiki jakie miałam w aparacie jeszcze z katowickiego koncertu - śmiał się z Maryśkowego kółka na tylnej części głowy :mrgreen: . Kilka słów po polsku powiedział :D .Zafascynował się moją pracą po czym stwierdził , że On to tylko grać potrafi i nic więcej...Cóż jeszcze ...? Wymieniliśmy prezenty na koniec spotkania i tyle . Po tym wszystkim nie wyobrażam sobie ,że cokolwiek mnie jeszcze zaskoczy i dostarczy tyle pozytywnych wrażeń. :roll: P.s. Wielbicielką emotikonów nie jestem, ale w tym przypadku stwierdzam ich niedobór :)

PostNapisane: Pn 09 sty, 2012 

Mam juz dosyc tej zmowy milczenia !!!!!!!!!!!!!!!!

Co z tym koncertem w Sopocie ??????????????

Niech ktos wrescie pusci pare z ust ( cokolwiek to znaczy) :)

PostNapisane: Wt 10 sty, 2012 

http://www.alphaville.pl/index.php?opti ... 2&start=60

Teraz jedziemy na Half of MT :)

PostNapisane: Śr 11 sty, 2012 

dzieki Maniku !

PostNapisane: Wt 14 lut, 2012 

Właśnie w Plusie leci "Forever Young" i tak się jakoś smutno zrobiło, bo to miało być dziś :(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1