Teraz jest So 24 sie, 2019

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 20 lut, 2011 

Wiem,ze będzie we Wrześni, ale ponieważ jestem zachwycona nowa płytą chce tez pojechać do Berla. Po pierwsze dlatego,że nigdy za wiele AV,a po drugie podejrzewam,ze we Wrzesni odwala pańszczyzne tak jak 3 lata temu w Manuakturze. No i zagrają u siebie w domu, to licze na jakieś extrasy. Czy ktos jeszcze się wybiera? :?:

PostNapisane: N 20 lut, 2011 

Moze ja ? Jeszcze nie wiem .Jak zjade do domu ok.Marca to pomysle i dam znac.

Pozdro. :|

PostNapisane: Pn 21 lut, 2011 

Ja biorę pod uwagę ten termin, do Wrześni jeszcze daleko, poza tym tak jak piszesz, na własnym podwórku mogą dać super koncert.

PostNapisane: Pn 21 lut, 2011 

Trzeba się streszczać, bo na koncert OMD w listopadzie miesiąc przed nie było juz biletów. A koncert był zajebiaszczy!

PostNapisane: Śr 23 lut, 2011 

Z biletami jest kijowo,bo przesłanie do Polski kosztuje tyle co bilet, czyli koło 30 EUR, ale miła Pani dorota Kowalczyk z polskiego Eventimu Dorota.Kowalczyk@eventim.pl
oferuje,że może sprowadzić te bilety w cenie niemieckiej, a przesyłka tylko 9 zeta! Wiec jak ktos jest chętny to piszcie do niej. Do zobaczenia w Berlinie! :D

PostNapisane: Pn 14 mar, 2011 

Mam bilety w garści! Wyjeżdżam z Poznania 31.03 rano, czyli gdzies koło 10-tej, mam 2 wolne miejsca. Jesli ktos jedzie to moge zabrac. Mój tel to 609118457

PostNapisane: Pn 14 mar, 2011 

Szczęściarz

PostNapisane: So 16 kwi, 2011 

Sory,ze tak długo musieliście czekać na relacje, ale zarobiony byłem.
Byliśmy /ja i moja żona Renata, z którą notabene i nomen omen oraz viceversa pobraliśmy się dzień po 30-leciu w Pradze/, przeżyliśmy-było bomba, a kto nie był ten trąba!
To był był jeden z lepszych koncertów na jakich byliśmy. Na początek muszę jednak trochę ponarzekać. Po pierwsze primo-sala. A raczej salka, a właściwie salusia. U mnie na wsi Bjedronka jest wjenksza. Nie, wiem czy Marian się bał,ze nie będzie kompletu i wolał mieć komplet na małej sali niż mniej fanów na dużej. Ale myślę,że przyszłoby dużo więcej ludzi, niż tam. Może to jeszcze stare kompleksy z czasów jak im nie szło.
Po drugie secundo-żywiołowa germańska publiczność- ale o tym jeszcze później.
Przede wszystkim koncert był bardzo dobry muzycznie. Był tylko letko przesterowany, nie to co w Pradze-tam to makabra. Grali głównie nową ŚWIETNĄ dla mnie płytę, a ze staroci tylko Big In Japan, Jet Set, Dance with Me, Golden Feeling, Sounds Like a Melody, Monkey in the Moon /to sobie mogli darować, po koncert na tym siadł/ jedno coś co wiem co to było, A Victory of Love /który nie wiem czemu na siłę modernizują i za każdym razem wychodzi im to coraz gorzej, a tera-najgorzej/ i mój ulubiony Iron John, którego jak Marian powiedział nie grali od prawie 20-tu lat. Ale chyba na matematykę za często nie chodził, bo Prostytutka wyszła przecież w 1994, a nie chce mi się wierzyć,że od tego czasu nie grali go ani razu! Po wspaniałym wykonaniu The Things we've got to do myślałem,że już Forever Young nie zagrają, ale zagrali na koniec, choć gdyby nie zagrali nie byłoby niedosytu.
Marian był w doskonałej formie, nie to co w Pradze, gdzie widać było,ze miał co najmniej małą depreche. Tutaj doskonale, nawet te jego nieporadne dęsy wyglądały nieźle! Dynamit na scenie to może trochę na wyrost, ale nie za dużo. Bernard miał kilka niezłych wejść na klawiszach i dodawał sporo nowych wstawek-całkiem fajnych. No i zajebiaszczo zaśpiewał Call me Down! Według mnie był nowy perkusista, który nieżle walił w gary, ale Renata uważa, ze ten sam co w Pradze co wystapił w tym spiocho-pajacu, choć moim zdaniem ten teraz był wyższy i starszy. W zespole pojawiła się lasia- grała na gicie i klawiszach. Była mikrej postury, więc jak zakładała gitare, to prawie jej nie było zza niej widać :lol: Na tym koncercie widziałem najlepsze jak do tej pory wykonanie Sounds Like a Melody! Bernard dołożył gitesową wstawkę na bazie oryginalnej, taka na wersje extended, a wspomniana wyżej lasia dała taki wygar na gicie, że nie spodziewałem się, że w tak małej osóbce jest tyle energii! Odlot! Oszalałem! Normalnie u nas to wiara po takim wykonaniu toby rozniosła tą budę, a tam byłem jednym z niewielu skaczących! Ekspresyjnych Germanów Marian ożywiał tylko wtedy gdy zachęcał ich do klskania. U nas wycieczka ZBOWiDu dałaby większego czadu! Nie mogłem uwieżyć, bo zeszłe zimoś byłem w tym samym Berlu na koncercie OMD i tak wiara zachowywała się normalnie, czyli skakali, śpiewali i wymachiwali łapami. Nawet mówiliśmy z Renata, ze u nas wiara na koncertach tak nie wariuje, a tu teraz kompletnie co innego. Największa wtopa było jak po koncercie zaczęli skandować /to słowo na wyrost/ na bis-werwy starczyło im na około 2 minuty i gdy już milkli Marian uratował sytuację i wyszedł w ostatniej chwili, bo za chwile byłoby już cicho! A na bis było m in.moje uwielbiane Liebe ohne ende! Byłem jedynym skaczącym! Żenada! Po pierwszym bisie niektóre wulkany energii zaczęły wychodzić! Tymczasem Marian z Bernarden zagrali jeszcze repryze Dance with Me- takie anplakt :wink:
Podsumowując-bardzo dobry koncert jesli chodzi o muze i o wykonanie. Niecierpliwie sie juz na Wrześnie, choć trochę się boję darmowych koncertów. Do zobaczenia!

PostNapisane: N 17 kwi, 2011 

to bernhard w takim razie jest w zespole???koncertuje z nimi??

Bernhard czyt. Martin (Lister).
Bernd od 2003 r. niestety nie jest czlonkiem AV. Wpada tylko przy wiekszych uroczystosciach na piwo :D

Beezon - baaardzo dobra recenzja, poczułem się jakbym był na tym koncercie :)

Bernhard to niemiecka pisownia imienia Martin. Dzięki za fajny tekst! :-)

Po niemiecku to ja nyśt ferszteje, ja po polsku gawarit :lol:
Bernhard vel Martin spisywał się doskonale, a Marian widać to było wyraźnie był bardzo zadowolony z jego występu. Wygłupiali się zwłaszcza przy Call me down. Myślę,że może coś z tego jeszcze będzie :!:

PostNapisane: Pn 18 kwi, 2011 

Mam nadzieję! Martin jest kapitalnym urozmaiceniem dla wokalu Golda.

PostNapisane: Pn 18 kwi, 2011 

Beezon napisał(a):
pobraliśmy się dzień po 30-leciu w Pradze/, przeżyliśmy-było bomba, a kto nie był ten trąba!......

.....jedno coś co wiem co to było, A Victory of Love /który nie wiem czemu na siłę modernizują i za każdym razem wychodzi im to coraz gorzej, a tera-najgorzej/ i mój ulubiony Iron John, którego jak Marian powiedział nie grali od prawie 20-tu lat. Ale chyba na matematykę za często nie chodził, bo Prostytutka wyszła przecież w 1994, a nie chce mi się wierzyć,że od tego czasu nie grali go ani razu!

No cóż. U Ciebie Zbycho tez z matematyka nie najlepiej bo w pradze było 25 lecie a nie 30 jak napisałeś. No chyba że chodziło o 30 lecie pożycia narzeczeńskiego :)
Tak czy siak wybaczam ze wzgledu na swietną recenzje! :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1