Teraz jest Cz 27 cze, 2019

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 09 lis, 2008 

Ktoś chce przyjechać do Brna????
A na pewno nie! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: N 09 lis, 2008 
ja bym chciał, ale nie wiem ile bilety kosztują ;) i gdzie je nabyć :?:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 10 lis, 2008 

yeah. you can order tickets here: https://shop.ticketpro.cz/searchres.asp ...must such the av concert in the list.

greetings to all,

katrin :mrgreen:

Tytuł:

Troche daleko z Gdańska, a z Bergen jeszcze dalej :neutral:

Tytuł:

Troche daleko z Gdyni, a z London jeszcze dalej

Tytuł:

Trochę daleko z Nowego Jorku...

Tytuł:

Luigi napisał(a):
Trochę daleko z Nowego Jorku...

a z Los Angeles jeszcze dalej

Tytuł:
PostNapisane: Wt 11 lis, 2008 
...trzeba było emigrować do Ameryki? Trza było, bliżej na Czechy, do Brna na przykład :razz

@Katrin: Danke : )

Tytuł:
PostNapisane: Wt 25 lis, 2008 
Blíží se koncertní událost brněnského kulturního roku!!
Když se řekne Alphaville, mnozí z nás si zanotují nesmrtelné hity „Big in Japan“ nebo „Forever Young“. Tyto rock-popové melodie podbarvené syntezátory jsou hudbou mládí dnešních pětatřicátníků. A právě skupina Alphaville, blýskavá ikona hudby 80.let, která se výrazně podílela na formování zvuku této doby podobně jako Depeche Mode, zavítá 19.12.2008 do brněnské metropole a odehraje koncert v hale Rondo. Jako předkapela vystoupí Petr Muk.

Obrazek

Vstupenky je možné zakoupit v sítích TicketPro CZ a TicketPortal . Více informací o koncertě najdete na www.alphaville2008.cz.
Možnost levného ubytování přímo v Hale Rondo - http://www.hala-rondo.cz/ubytovna.app
A pozor:
Underworld - Český fanklub Alphaville Vám ve spolupráci s pořadatelem koncertu přináší soutěž, ve které 3 z Vás mohou vyhrát 2 vstupenky na brněnský koncert Alphaville. Více na www.alphaville-fanklub.info

Alphaville are going back to Brno and on 19.Dec 2008 they will perform in Hala Rondo. Support for this show will do Petr Muk - ex-leader of legendary Czech synthpop band Ocean.
You can order tickets at http://www.ticketpro.cz/?/detail&id=29749-alphaville or http://www.ticketportal.cz/podujatie_se ... ?id=120486
Czech fanclub give to 3 of you chance to win 2 tickets for this show.
More on www.alphaville-fanklub.info

Tytuł:
PostNapisane: So 29 lis, 2008 

Nikt nie chce przyjść do Brna???
Rozumiem teraz przed koncertem w Brnie (19,12), koncert w Pradze(18.12) w celu nadania. Proszę do mnie napisać, jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji lub masz pytania!!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 gru, 2008 
dobra, kto z polaczków do Brno jedzie? Mówcie, bo mnie to interesi, jak coś chetnie razem się zabiore i oczywiscie zabule z podroz. Pociagiem tez bedzie troszke kosztowalo, ale z innymi zawsze razniej. Ja musze z Krakowa ruszac (tam jest dworzec :mrgreen: ). Zaplace ile chcecie ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 gru, 2008 

Z "Polaczków" ? Pewnie jakiś chłopaczek ujazdaczek :mrgreen:

PostNapisane: Śr 17 gru, 2008 

Hi listmembers!

I am happy to announce that there will be a MEET 'N GREET with the band
after the concert in Brno on Dec 19.
Those who intend to join please contact me at moonbase@alphaville .de.

With kind regards from Alphaville Moonbase
Claudia

www.alphaville. de

P.S.A tak na marginesie nie widze oficjalnej listy osob reprezetujacych www.alphavile.pl na Brno ?

Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 gru, 2008 
no ja jade (mam nadzieje ze trafie pod hotel gdzie ma być Katrin z resztą załogi)

Tytuł:
PostNapisane: So 20 gru, 2008 
Muszę podziękować Katrin za bilet i za to że cierpliwie czekała. Mój angielski w gadaniu jest połamany, więc muszę też przeprosić za ten chaos. Było fajnie. Poznałem paru fanów, jednego z Czech, co mówił po polsku nieco, gdyż jak powiedział, oglądał za dziecka misia Koralgora, misia Uszatka w czeskiej telewizji (angielskim dobrze władał). Poznałem dwie osoby z Węgier, kobietę i mężczyznę, dwójke niemców, którzy byli z Katrin (rodzice???). I paru innych ;) Pomimo, że nie załatwiłem se noclegu było super! Jako, że nie miałem czegoś tam do wstępu na świąteczne afterparty, więc usiadłem sobie po drugiej stronie ulicy na schodach gapiąc się jak sobie tam gadają w barze (w zasadzie to zabijałem czas, który dzielił mnie od pociągu powracającego w me strony).

Koncert był genialny. Najlepiej wyszło:
-Dance With Me (Unplugged) + pożegnania wplecione w melodię (schodzili 2 razy ze sceny a jednak zagrali jeszcze właśnie DWM)
-Love Will Find A Way !!!!!!! (nie z playback'u) (może niektóre części podkładu, ale na pewno nie wokal)
-Forever Young
-SLAM (super gra swiatła i dźwięku połączona z euforią Marian'a)
-Big In Japan, którego tak świetnie zaśpiewanego i zagranego nie widziałem, na żadnym wideo nagranym z teraźniejszych koncertów ... wywalili z niego też te długie gitarowe sekwencje co sprawiło, że stał się bardziej jak pierwowzór, ale bomba było to, zwłaszcza gdy Marian zawodził z tym Big..big... jak w wersji 12' !!! :)
-no i powaliło mnie to "uhhhuuu!uhhhuuu!" z MONKEY IN THE MOON! Rewelacja! :):)

No i byłem w klubie 0,5 metra od Marian'a i spółki! Przeszli koło mnie...! WOW... Euforia...!!!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1