Teraz jest Pt 22 wrz, 2017

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N 05 lut, 2012 

Właśnie odwiedziłam oficjalną stronę zespołu... eee, znaczy się wirtualnego projektu Atlantic Popes. Jest... okropnie,widać,że panowie nie zaglądali do niej od długiego czasu (ostatni news z 2005 roku!) i wciąż wisi od dawna nieaktualna informacja o możliwości kupna ich płyty.Z nowocześniejszym oprogramowaniem nie można się dobrać do pewnych przycisków. A na YouTube wiszą tylko 3 piosenki:"That's all", zremiksowane "World" i jedna niezidentyfikowana przeze mnie piosenka

PostNapisane: So 24 mar, 2012 

Myślę, że Bernhard Lloyd przeszedł już do Historii...
Kilka lat temu jeszcze się łudziłem, że jednak się przełamie i podejmie współpracę z Marianem, ale teraz widzę, że to koniec.
Atlantic Popes też już chyba nic nowego nie zaprezentuje ! To smutne, ale najlepiej byłoby, aby Max Holler i Bernhard Lloyd zwinęli swoją stronę. Bernhard bez Alphaville jest tylko Bernhardem Gosslingiem.
Zresztą po ''Salvation'' w sumie to nic nowego nie zrobił, bo nie ma żadnych piosenek duetu Gold-Lloyd. Na ''Dreamscapes'' znalazły się jego remixy, są piękne, owszem, ale to tylko nowe wersje starych piosenek.
Czasem się spotykają w Berlinie, więc każdy fan ma nadzieję w sercu, że Bernhard się przełamie, ale to już chyba niemożliwe !!!
Lloyd powinien zwinąć swój projekt: Atlantic Popes. Gdyby włożył trochę serca w Alphaville, to mielibyśmy się jeszcze czym cieszyć. A tak patrzymy, jak zamyka jedną z najpiękniejszych kart Muzyki... Nikogo nie można zmuszać, to prawda, ale Bernhard mógłby jeszcze trochę się poświęcić i coś zrobić dla fanów Alphaville.
Goldville

PostNapisane: Pt 30 mar, 2012 

No... I niby miała być ta ich druga płyta, ale nie ma jej do dziś. Mało tego, z Lloydem nie można się skontaktować przez Internet od jakichś 3 lat... (Trochę węszyłam w New Horizons) Projekt i tak jest nie najlepszy, ale głos Hollera momentami jest makabryczny, już ja bym od niego lepiej zaśpiewała :mrgreen: Piosenki mają zbyt proste melodie-gdzie się podziały tamte wspaniałe dźwięki? Naprawdę nie mógł wymyśleć zbyt wiele swojego?? (paskudnie się rozpisałam, nie ma co mówić)

PostNapisane: Pn 02 kwi, 2012 

Ależ można się skontaktować. Zdecydowanie łatwiej niż z Marianem. Tyle, że Bernhard jest wiecznie czymś bardzo zajęty i ciągle się gdzieś spieszy ;)

PostNapisane: Wt 03 kwi, 2012 

Bernhard powinien wreszcie stać się facetem, nagrać nową płytę z Marianem pod szyldem Alphaville i wreszcie miałby spokój.
Do końca życia będzie Bernhardem Lloydem z niemieckiego zespołu Alphaville. To takie proste ! Sam już nic nie nagra.
Co go u licha ciężkiego naszło, że w marcu 2003 roku odszedł z zespołu ? Raczej by pokazał klasę, nawiązując ponowną współpracę z Marianem, póki obaj jeszcze żyją. Parę miesięcy mógłby jeszcze poświęcić. Ależ on jest uparty !!! Czy jakiś fan z Niemiec mu to powiedział ?
Dobrze, że chociaż Marian walczy pod sztandarem Alphaville... Ale i on wiecznie żyć nie będzie...

Strefa czasowa: UTC + 1