Teraz jest Wt 11 gru, 2018

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 21 lis, 2008 
ej, a w ogóle wyjaśni mi ktoś skąd to Buttman wszystko wie? to jakiś członek mafi AV?

Tytuł:

Tak. Ja wyjaśnię.
Buttman to jeden z Polaków, których ceni Marian Gold. Marian darzy go zresztą sympatią i przyjaźnią. Już powiedziałem dawno, że jeżeli Buttman powiedziałby słówko Marianowi, żeby ten pogodziłby się z Echolette'm i Bernhardem, to od dawna mielibyśmy już kilka nowych płyt w starym dobrym składzie Echolette-Lloyd-Gold.
Poza tym w Szczecinie zaobserwowałem ciekawą relację na linii Marian - Buttman. Otóż kiedy w hotelu Radison rzuciliśmy się na Mariana, żeby podpisał nam nasze płyty i dał upragniony autograf, w pewnym momencie Marian zobaczył, że i Buttman podsuwa swój egzemplarz ( juz nie pamietam, co to było ). Jedyny ocalały członek Alphaville, jak sam nam o sobie powiedział, zaczął się uśmiechać i powiedział do Buttmana : Olek, i Ty też ? I Ty też naprawdę chcesz ode mnie autograf ? Ale mu podpisał. Zresztą wtedy Buttman tłumaczył nasze pytania do Mariana i on głównie podtrzymywał konwersację. Ponadto, jeżeli mnie pamięć nie myli, to dzięki niemu spotkaliśmy Golda i Attilę po koncercie, który sie nie odbył.
To znak, że Buttman wcześniej miał już autograf od Mariana. Nie wyobrażam sobie naszego fanklubu bez Niego. W niemieckim sercu Mariana, leniucha i kłótnika, pierwsze miejsce spośród Polaków zajmuje Buttman, to oczywiste. To dobrze, Polacy są bowiem wierni.
Pozdrawiam Cię, Buttman ! Weź się za tego leniucha z Alphaville, bo czas mija, a z nim życie i nowe piosenki Alphaville.
P.S. Mam w głowie kilka projektów związanych z Alphaville, ale mogą być zrealizowane tylko we współpracy z fanami i Alpahville.
O spotkaniu z Goldem w hotelu Radisson powinno się napisać osobny rozdział.

Tytuł:

Czy powyżej, to jest artykuł sponosorowany?? :mrgreen:

Tytuł:
ciekawa relacja, Dzięki! :)

Tytuł:
PostNapisane: So 22 lis, 2008 

Ekhem, Daniel przegiąłeś ;) Ale - tak jak się wcześniej umawialiśmy - wynagrodzenie za tę obiektywną notatkę już dostałeś na konto. Tylko nie szalej za bardzo!

Prawda jest taka, że jestem jednym z tysięcy fanów, tylko miałem szczęście załapać się jako jedyny Polak na pierwszą, wtedy jeszcze puściutką (wg dzisiejszych standardów) listę dyskusyjną AV. Nazywała się Utopia i prowadził ją pewien Amerykanin, którego nazwiska nie pomnę. W tamtych czasach Gold jeszcze podchodził do Internetu jak pies do jeża i z fanami kontaktował się tylko jego menago, KP. Swoją drogą świetny gość, bardzo dużą wagę przykładający do fanowskiego zaplecza. Czyli coś odwrotnego, niż ma miejsce obecnie za panowania pana Mielkego.

Miejsce Claudii zajmowała wtedy Monika Timm i jeśli coś wartego uwagi pojawiało się na Utopii, to drukowała to i pokazywała Marianowi. No i w ten sposób zetknąłem się pierwszy raz z Goldem, gdy napisałem pewnego osobliwego maila, który z kolei zapoczątkował istną lawinę zdarzeń... Ale więcej o tym przy okazji omawiania 7even :)

Tytuł:

Czekamy w takim razie na kolejne ciekawostki. Warto powrócić do przeszłości, bo przyszłość niepewna

Tytuł:
@Buttman: Czekam z niecierpliwością, bo widzę, że może być to bardzo interesujące
@agent Alpha: racja...

Tytuł:
PostNapisane: N 14 lis, 2010 

Nie wiem gdzie z tym tematem się wkleić ,więc tu chyba najlepiej.
Bo jaką genezę? I co ma przekazać utwór "Nostradamus"
W całości jest w języku francuskim ,a ja takowego ni w ząb nie kojarzę.
Utwór ma już trochę lat ,ale i Przepowiednie wyblakły.

PostNapisane: N 02 wrz, 2012 

Mam drobną prośbę do "weterana":
Czy mógłbyś wznowić omawianie "Dreamscapes" i nie tylko... słowem - kontynuować ten wątek? Ja - i z pewnością inni - jestem silnie złakniona szczegółów!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1